TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Szkoła i terapia zachowania dla psów

Szkoła i poradnia behawioralna dla psów Przede wszystkim prowadzimy szkolenie psów oraz edukację ich właścicieli. Uczymy, jak stworzyć głęboką więź między psem, a człowiekiem. Więź opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku, miłości i wspólnych zabawach. Metody nauki i terapii polegające na pozytywnym wzmocnieniu są dalekie od agresji, kar cielesnych, strachu i błędnie rozumianej dominacji.

Pomagamy ludziom zrozumieć psy, a psom zrozumieć ludzi. Jest to nie tylko nauka radzenia sobie z załatwianiem na dywan, ciągnięciem na smyczy czy żebraniem przy stole. To przede wszystkim nauka o tym, jak wychować psa, który do końca swojego życia będzie przyjacielem, pomocnikiem, towarzyszem i obrońcą, słuchającym swojego pana z miłości, a nie ze strachu. Nasze metody zapewniają wiele niesamowitych pozytywnych wrażeń, radości, zabawy i poczucia nieustannie rosnącego wzajemnego przywiązania.

Wszystkie zajęcia w szkole NOŁ HAU są prowadzone przez osobę wykwalifikowaną w dziedzinie szkolenia i terapii psów, którą jest lekarz weterynarii, doświadczony trener szkolenia psów oraz doświadczony behawiorysta - pani Kinga Woszczyk. Jest to osoba z ogromną pasją do tego, co robi. Zakochana w psach i ich życiu, pełna zaangażowania w pracę i wychowanie własnych psów znajduje czas, aby czynić życie tych zwierząt lepszym, a ich właścicielom umożliwić wychowanie prawdziwego, czworonożnego przyjaciela bez względu na rasę, wiek czy pochodzenie pieska.

Nie stosujemy niezwykle fałszywej teorii dominacji - lata nauki oraz doświadczenie jednoznacznie udowodniły na wielu psach, że dominacja świata psów nie przekłada się na świat ludzki - nie wolno używać wobec psa agresji, przemocy czy zastraszania, czego ta teoria uczy. Więź z psem można zbudować na miłości i wzajemnym szacunku, zamiast na strachu i sile. Dzięki temu nasz piesek będzie o wiele bardziej posłuszny i wcale nie ze strachu, a z prawdziwej miłości, której nie da się zbudować inaczej, niż pozytywnym wzmocnieniem.

Szkołę NOŁ HAU tworzy zespół kilku osób bardzo oddanych tej profesji, grupka znajomych pomaga w codziennym funkcjonowaniu firmy oraz pozwala na nieustanne rozwijanie się w dziedzinie szkolenia, diagnostyki oraz budowania świadomości społecznej i wrażliwości na potrzeby tych fantastycznych zwierząt, jakimi są psy.

Serdecznie zapraszamy! :)


Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejPodstawowe potrzeby psa

Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów