TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Kontakt ze Szkołą NOŁ HAU

Kontakt ze Szkołą NOŁ HAU Kontakt z Infolinią, mapka dojazdowa na plac treningowy i inne istotne informacje na temat naszej Szkoły. Jesteśmy do Waszej dyspozycji zarówno telefonicznie, SMS-owo jak i on-line poprzez pocztę elektroniczną czy Facebook'a :)

 

Kontakt z infolinią

Numer Infolinii jest bardzo łatwy do zapamiętania - 797 NOL HAU to numer telefonu, który można zapamiętać znając nazwę Szkoły i wystukać go w każdej chwili z telefonu tak, jakbyśmy pisali SMS'a - czyli 797 665 428. Dzięki temu jesteśmy w lepszym kontakcie z Wami - nie musimy pamiętać wszystkich cyfr numeru Infolinii.

Z uwagi na to, że pani Kinga Woszczyk w godzinach otwarcia Szkoły najczęsciej jest po prostu na zajęciach (więc z oczywistych względów nie może wtedy rozmawiać), naszą Infolinię obsługuje tylko gdy nie trwają zajęcia z psami - dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli chwilowo nikt nie odbiera ;) 

 

Jak dojechać do naszej szkoły?

Obecnie nasz plac treningowy jest położony w Zamościu niedaleko prywatnego liceum, szkoły Haleja. Przy liceum znajduje się duży parking, z którego idziemy na plac treningowy - kursantów odbiera z parkingu Trener o umówionej godzinie. Dla ułatwienia zamieszczamy mapkę dojazdową, dzięki której łatwo zorientować się, gdzie tak właściwie ćwiczymy :)

 

 

Godziny prowadzenia szkoleń i konsultacji w Szkole NOŁ HAU

Pracujemy od poniedziałku do soboty. W szczególnych lub bardzo pilnych wypadkach  jesteśmy dostępni w niedziele i święta, a także poza godzinami otwarcia biura szkoły (poprzez Infolinię).

Godziny prowadzenia zajęć szkoleniowych oraz konsultacji:

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 14:30 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 14:30 - 18:00
  • Piątek: 14:30 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 17:00
  • Niedziele i święta: tylko w nagłych wypadkach

W powyższych godzinach organizujemy standardowe zajęcia na placu lub zajęcia wyjazdowe.

 

Dane Szkoły oraz kontakt elektroniczny

Terapia zachowania i szkolenie psów NOŁ HAU

Infolinia: +48 797 665 428 
e-mail: kontakt@nolhau.pl
Facebook: www.facebook.com/nolhau


Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 10:00 do 17:00. W trakcie trwania zajęć, w nagłych wypadkach i poza godzinami pracy prosimy o SMS. Obecnie infolinię obsługuje nasz Trener, w związku z tym prosimy o wyrozumiałość, jeśli chwilowo nie może odebrać telefonu.


Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejJak ważną rolę w życiu psa pełnią spacery?

Jak ważną rolę w życiu psa pełnią spacery?

Ciągle mało osób rozumie, że spacer nie jest dla człowieka, tylko dla psa. Wychodzimy z nim pod blok, na automatycznej smyczce, ciągniemy gdy węszy, ganimy gdy się tarza lub kopie dołek. Tak naprawdę spacer to bardzo ważny element całej gamy podstawowych psich potrzeb i wymaga nauki.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów