TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Nasza misja

Nasza misja Nie byłoby szkoły NOŁ HAU, gdyby nie jedna wielka Osoba - Kinga Woszczyk. Jej pasja, której oddaje się bez reszty zarówno w pracy, jak i życiu codziennym sprawia, że mamy siłę, motywację do pracy na rzecz szkoły i jej podopiecznych, oraz czerpiemy z tego wielką radość. Pragniemy pokazać światu, że pies jest najbardziej wyjątkowym zwierzęciem ze wszystkich, które towarzyszą człowiekowi w jego codziennym życiu.

W istocie pasja Kingi Woszczyk do psów jest wręcz niewiarygodna. Nie mówi wiele, ale kiedy już się odzywa, mówi bardzo mądrze. Potrafi zarazić swoim podejściem do psów prawie każdego. Dzięki niej szkoła NOŁ HAU tak dobrze się rozwija, przybywa nam zadowolonych klientów, choć staramy się unikać tego słowa - dla nas właściciele psów są jak dalsza rodzina, której obecność w naszym życiu sprawia mnóstwo frajdy, poczucia bycia potrzebnym zarówno psiakom, jak i ich opiekunom. Uwielbiamy to uczucie, kiedy ktoś na zajęciach ze zdziwieniem mówi "o, nie wiedziałem, że mój pies coś takiego potrafi!".

Pies jest wyjątkowym stworzeniem. Nie to, że chcemy umniejszać wartości kotkom ;) czy innym zwierzętom domowym - przeciwnie, kochamy wszystkie zwierzęta. Jednak pies ma tą wyjątkową cechę - raz przywiązany do swojego Pana (lub Pani :) ), będzie kochać do końca swoich dni bez względu na wszystko. Nawet, jeśli (jak w każdej miłości) zdarzają się trudniejsze chwile, to ta więź nigdy nie wygasa. W dodatku sam sposób, w jaki można nieustannie tą więź pogłębiać, daje nieprawdopodobnie dużo radości w codziennym życiu.

Chcemy pokazać, że te wszystkie znane powiedzenia na temat psów i ich przyjaźni z człowiekiem są prawdziwe. Pies naprwadę jest najlepszym przyjacielem człowieka. Odwzajemnia miłość po wielokroć, czasami bardziej niż ludzie. W psach nie ma złośliwości, nienawiści, ani pochodnych tym negatywnym uczuciom - one po prostu nie są zdolne do ich odczuwania. Nawet agresja u psa nie bierze się tak po prostu z usposobienia czy cech typowych dla rasy. Jest ona zawsze skutkiem strachu, traumy czy frustracji, na którą został narażony pies. Agresywny pies to bardzo nieszczęśliwy pies, który potrzebuje wsparcia, zaufania i pomocy z tym, z czym sam sobie nie potrafi poradzić.

Jest wiele zagadnień, których przeciętni właściciele czworonogów zwyczajnie nie znają. To właśnie chcemy zmienić w naszej działalności - pragniemy sprawić, aby ludzie i psy wzajemnie się rozumieli. Trzeba do tego czasu, konsekwencji i chęci. Czasem jest to łatwe, czasem mniej. Ale nie ma złych psów - są tylko nieświadomi wartości swoich pupili ludzie. Zapraszamy do nas - nie ważne, czy masz problemy ze swoim pieskiem, czy chcesz sprawdzić co daje szkolenie, czy może jesteś ciekaw, co "mówi" Twój piesek. Jesteśmy zawsze do dyspozycji :)


Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejJak wybrać psa dla siebie?

Jak wybrać psa dla siebie?

Każdy z nas ma inny powód, aby zdecydować się na czworonożnego członka swojej rodziny. Jednak pies to nie tylko zwierzak do przytulania - to także obowiązek, który bierzemy na siebie przez całe życie psa. Pomożemy podjąć decyzję i doradzimy, jakiego psa można wziąć, skąd, opowiemy o jego potrzebach i cechach charakterystycznych dla konkretnej rasy.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów