TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Nasze kwalifikacje

Nasze kwalifikacje Siłą szkoły NOŁ HAU jest Kinga Woszczyk. Trener szkolenia psów, behawiorysta, lekarz weterynarii. O sobie mówi tak:
"Od dziecka wiedziałam, że przebywanie z psami to moja wielka pasja i styl życia. Mój pierwszy Tylko-Mój pies stał się katalizatorem mojego rozwoju kynologicznego - to dzięki niemu doceniłam odpowiednie szkolenie psa. I to on mnie „stworzył”. (...)"

 

Kinga Woszczyk - o sobie

"Od dziecka wiedziałam, że przebywanie z psami to moja wielka pasja i styl życia. Mój pierwszy Tylko-Mój pies stał się katalizatorem mojego rozwoju kynologicznego - to dzięki niemu doceniłam odpowiednie szkolenie psa. I to on mnie „stworzył”. Czerpałam wiedzę garściami - wciąż było mi mało. W końcu odkryłam, że to właśnie szkolenie psów jest moją upragnioną profesją, pasją i wielką frajdą. Rozpoczęłam kolejne studia, kursy, szkolenia, warsztaty… Tak rozpoczęłam swoją drogę jako trener szkolenia psów i behawiorysta (psi psycholog).

Pomogę Ci zbudować niepowtarzalną więź między Tobą i Twoim psem, która zaowocuje jego posłuszeństwem, zaufaniem, oddaniem i wzajemnym szacunkiem. Nauczę Cię dostrzegać i rozumieć potrzeby Twojego psa, aby nie sprawiał kłopotów. Powiem Ci jak się z nim komunikować i jak do niego dotrzeć. Przekonasz się ile frajdy przynosi zabawa i spacery z psem. Polubisz ten sposób spędzania wolnego czasu :)"

Kinga Woszczyk - Lekarz weterynarii,  Inspektor w Inspekcji Weterynaryjnej w Zamościu, behawiorystka, psycholog zwierzęcy i Trener szkolenia psów.

Wykształcenie

 • Absolwentka medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie
 • Studia podyplomowe z zakresu psychologii zwierząt, Collegium Humanitatis w Warszawie
 • Kurs "Warsztat behawiorysty", Centrum Kynologiczne Canid, Kraków
 • Kurs trenerski w Centrum Kynologicznym "Canid", Kraków
 • Staż u Magdaleny Łęczyckiej (instruktorki Obedience), szkoła „Animag” w Warszawie
 • Szkolenie w DOGadajcie się i "Psiej Edukacji" z zakresu Agresji u psów
 • Warsztaty "Jeden świat, wiele umysłów", Lewin Kłodzki
 • Warsztaty "Najpierw wytresuj kurczaka", Lewin Kłodzki
 • Seminarium Obedience Academy z Magdaleną Łęczycką, Warszawa
 • Seminarium "Behawior kota. Profilaktyka zaburzeń behawioralnych u kotów." Akademia Edukacyjna w Warszawie
 • Seminarium "Behawior Psów. Pies lękliwy, pies nadpobudliwy" Akademia Edukacyjna w Warszawie
 • "III Roztoczańskie Warsztaty Tropienia Użytkowego" organizowane przez Pomocną Łapę w Czarnowodzie

Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejPseudo-behawioryści i domorośli trenerzy

Pseudo-behawioryści i domorośli trenerzy

Behawiorysta zwierzęcy to psycholog zwierzęcy. To zawód wymagający długich lat nauki w szkole! Niestety, coraz częściej spotykamy się z pseudo-behawiorystami, "domorosłymi" i totalnie niekompetentnymi ludźmi, którzy udzielają rad ludziom mającym problemy z psem.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów