TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Szkoła i terapia zachowania dla psów

Szkoła i poradnia behawioralna dla psów Przede wszystkim prowadzimy szkolenie psów oraz edukację ich właścicieli. Uczymy, jak stworzyć głęboką więź między psem, a człowiekiem. Więź opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku, miłości i wspólnych zabawach. Metody nauki i terapii polegające na pozytywnym wzmocnieniu są dalekie od agresji, kar cielesnych, strachu i błędnie rozumianej dominacji.

Pomagamy ludziom zrozumieć psy, a psom zrozumieć ludzi. Jest to nie tylko nauka radzenia sobie z załatwianiem na dywan, ciągnięciem na smyczy czy żebraniem przy stole. To przede wszystkim nauka o tym, jak wychować psa, który do końca swojego życia będzie przyjacielem, pomocnikiem, towarzyszem i obrońcą, słuchającym swojego pana z miłości, a nie ze strachu. Nasze metody zapewniają wiele niesamowitych pozytywnych wrażeń, radości, zabawy i poczucia nieustannie rosnącego wzajemnego przywiązania.

Wszystkie zajęcia w szkole NOŁ HAU są prowadzone przez osobę wykwalifikowaną w dziedzinie szkolenia i terapii psów, którą jest lekarz weterynarii, doświadczony trener szkolenia psów oraz doświadczony behawiorysta oraz inspektor w Inspekcji Weterynaryjnej w Zamościu - pani Kinga Woszczyk. Jest to osoba z ogromną pasją do tego, co robi. Zakochana w psach i ich życiu, pełna zaangażowania w pracę i wychowanie własnych psów znajduje czas, aby czynić życie tych zwierząt lepszym, a ich właścicielom umożliwić wychowanie prawdziwego, czworonożnego przyjaciela bez względu na rasę, wiek czy pochodzenie pieska.

Nie stosujemy niezwykle fałszywej teorii dominacji - lata nauki oraz doświadczenie jednoznacznie udowodniły na wielu psach, że dominacja świata psów nie przekłada się na świat ludzki - nie wolno używać wobec psa agresji, przemocy czy zastraszania, czego ta teoria uczy. Więź z psem można zbudować na miłości i wzajemnym szacunku, zamiast na strachu i sile. Dzięki temu nasz piesek będzie o wiele bardziej posłuszny i wcale nie ze strachu, a z prawdziwej miłości, której nie da się zbudować inaczej, niż pozytywnym wzmocnieniem.

Szkołę NOŁ HAU tworzy zespół kilku osób bardzo oddanych tej profesji, grupka znajomych pomaga w codziennym funkcjonowaniu firmy oraz pozwala na nieustanne rozwijanie się w dziedzinie szkolenia, diagnostyki oraz budowania świadomości społecznej i wrażliwości na potrzeby tych fantastycznych zwierząt, jakimi są psy.

Serdecznie zapraszamy! :)


Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejJak wybrać psa dla siebie?

Jak wybrać psa dla siebie?

Każdy z nas ma inny powód, aby zdecydować się na czworonożnego członka swojej rodziny. Jednak pies to nie tylko zwierzak do przytulania - to także obowiązek, który bierzemy na siebie przez całe życie psa. Pomożemy podjąć decyzję i doradzimy, jakiego psa można wziąć, skąd, opowiemy o jego potrzebach i cechach charakterystycznych dla konkretnej rasy.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów