TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Szkolenia dla psów

Przedszkole dla szczeniąt od 8 tygodnia

Przedszkole dla szczeniąt od 8 tygodnia Przedszkole dla szczeniąt to doskonały sposób na naukę, zabawę oraz socjalizację Twojego psa. Organizowane w małych grupach zajęcia pozwalają szczeniętom łatwo odkrywać świat, bawić się z innymi psami i uczyć się podstawowych komend i zachowań.

Czytaj dalejJak wygląda szkolenie psa?

Jak wygląda szkolenie psa? Kiedy zastanawiamy się, czy skorzystać z pomocy trenera szkolenia, jesteśmy ciekawi jak to w ogóle się odbywa, jak wygląda, ile trwa, jak często i jak długo trzeba szkolić psa. Prawda jest taka, że nie jest to nic trudnego ani kosztownego :) Inną kwestią jest chęć poświęcenia swojemu pupilowi odrobiny czasu - gdy przeskoczymy ten problem, reszta jest już bardzo prosta.

Czytaj dalejPrzygotowanie psa do szkolenia

Przygotowanie psa do szkolenia Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)

Czytaj dalejSzkolenie podstawowe

Szkolenie podstawowe Szkolenie podstawowe jest przeznaczone dla psów, które ukończyły 4 miesiąc życia. Jest to optymalny wiek, w którym piesek powinien rozpocząć naukę, jeśli wcześniej nie był szkolony, ale program jest dobry także dla dorosłych psów. Dla piesków, które uczestniczyły w Psim przedszkolu jest to kontynuacja nauki, ale wzbogacona i zmodyfikowana pod potrzeby i możliwości pieska po 4 miesiącu życia.

Czytaj dalejSzkolenie zaawansowane i indywidualne

Szkolenie zaawansowane i indywidualne Dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych (np. praca, napięty grafik domowy itd.) lub pieski z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w grupach szkoleniowych, organizujemy zajęcia indywidualne z terminami dopasowanymi ściśle pod możliwości opiekunów i ich podopiecznych. Dla piesków i właścicieli o większych oczekiwaniach i ambicjach proponujemy także szkolenia zaawansowane, dobrane indywidualnie pod konkretnego psa.

Czytaj dalejPrzygotowanie psa do wystaw

Przygotowanie psa do wystaw Wystawy to z jednej strony prestiż, nagrody i inne korzyści dla opiekuna, jednak z drugiej ogromny stres dla psa - musi się on odnaleźć w otoczeniu setek, czasem tysięcy innych psów i ludzi, hałasu, a przy tym wyglądać dobrze i prezentować się wzorowo przed jury i publicznością. Można ułatwić ten wyjątkowo trudny sprawdzian swojemu pupilowi, przez odpowiednie przygotowanie go - od psychicznego, po naukę postaw i dobrego zachowania.

Czytaj dalejSzkolenia grupowe

Szkolenia grupowe Szkolenia dla psów odbywają się nie tylko indywidualnie, ale także w grupach. Dzięki temu możemy spotykać się bez czekania na wolny termin, oraz z korzyścią dla psiaków, które mają świetną okazję popracować razem, pobawić się i socjalizować z innymi psami.

Czytaj dalej

Kim jest behawiorysta?

Kim jest behawiorysta?

Kto to jest behawiorysta? Jaką właściwie pełni rolę? Czy naprawdę może pomóc w wychowaniu lub złych nawykach psa? Na te i inne pytania odpowiadamy tutaj - behawiorysta pełni bowiem znaczącą rolę przy radzeniu sobie z problemami psów oraz ich opiekunów. Powiemy kim tak naprawdę jest, powinien i nie powinien być dobry behawiorysta.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów