TERAPIA ZACHOWANIA I SZKOLENIE PSÓW
tel/sms: 797 NOL HAU
kontakt@nolhau.pl

Szkolenie zaawansowane i indywidualne

Szkolenie zaawansowane i indywidualne Dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych (np. praca, napięty grafik domowy itd.) lub pieski z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w grupach szkoleniowych, organizujemy zajęcia indywidualne z terminami dopasowanymi ściśle pod możliwości opiekunów i ich podopiecznych. Dla piesków i właścicieli o większych oczekiwaniach i ambicjach proponujemy także szkolenia zaawansowane, dobrane indywidualnie pod konkretnego psa.

Szkolenie zaawansowane

Szkolenie przeznaczone dla psów, które opanowały umiejętności z zakresu szkolenia podstawowego. Stanowi też jego kontynuację.

Szkolenie zaawansowane może także polegać na nauce konkretnego zakresu czynności, np. przyuczenie do występowania w wystawach psów rasowych, nauka podróżowania, przysposobienie pieska do przebywania w budzie/klatce, czy też nauka w jednej z dziedzin sportu dla psów, np. Obedience, Agility czy nauka tropienia użytkowego.

Program dostosowywany jest do potrzeb konkretnych psów po poznaniu składu ewentualnej grupy, poziomu umiejętności psów i opiekunów, oraz ich oczekiwań. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w grupach. Maksymalna liczba psów w grupie to 3 pieski.

Szkolenie indywidualne

Szkolenie przeznaczone jest dla psów przejawiających zaburzenia zachowania uniemożliwiające szkolenie w grupie z innymi psami, oraz dla opiekunów zwierząt, którzy cierpią na brak wolnego czasu lub możliwości dostosowania się do terminów spotkań cyklicznych, organizowanych w grupach szkoleniowych.

Program szkolenia indywidualnego, liczba godzin oraz miejsce spotkania są ustalane z opiekunem psa. Może to być jedno ze standardowych typów szkoleń, np. Psie Przedszkole, Szkolenie Podstawowe lub indywidualnie dobrane na potrzeby danego pieska (lub jego opiekuna) Szkolenie Zaawansowane.


Podobne artykuły


Polecamy również...


  Przygotowanie psa do szkolenia

Przed szkoleniem trzeba odpowiednio przygotować zarówno siebie, jak i swojego pieska. Nie są to jednak żadne skomplikowane czynności. Wystarczy zapas smakołyków i głodny piesek, a kilka drobiazgów, które możemy zabrać ze sobą bardzo pomogą w szkoleniu. Zatem przed przyjściem na zajęcia warto zaopatrzyć się w kilka rekwizytów - co wziąć ze sobą i dlaczego? Oto nasze "10 przykazań" szkolenia pieska :)
Więcej


  Podstawowe potrzeby psa

Zakładając, że wybór psa (rasy, wieku, hodowli) był świadomy, na początku musimy zastanowić się, czego będziemy wymagać od psa - np. co będzie mu wolno, a czego nie. Skoro znamy potrzeby rasy, na którą się zdecydowaliśmy, musimy zaplanować swój dzień w taki sposób, żeby konsekwentnie, codziennie umożliwiać psu realizację jego potrzeb.
WięcejJak wybrać psa dla siebie?

Jak wybrać psa dla siebie?

Każdy z nas ma inny powód, aby zdecydować się na czworonożnego członka swojej rodziny. Jednak pies to nie tylko zwierzak do przytulania - to także obowiązek, który bierzemy na siebie przez całe życie psa. Pomożemy podjąć decyzję i doradzimy, jakiego psa można wziąć, skąd, opowiemy o jego potrzebach i cechach charakterystycznych dla konkretnej rasy.
Czytaj dalej

Bezpłatny dojazd na zajęcia w Zamościu
Łatwy numer telefonu: +48 797-NOL-HAU
Szkolenie/terapia psów w każdym wieku
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów